Новий курс Школи місцевого самоврядування стартує вже цієї суботи

Школа місцевого самоврядування. На теоретичних та практичних заняттях викладачі навчать одеситів контролювати міську владу та бюджет. Цього разу курс триватиме один місяць: щосуботи з 1 по 22 грудня. Головним завданням буде написання проектів рішень на сесію Одеської міської ради. «На сегодняшний день сами горожане достаточно мало знают, как работает их местная городская власть: каковы функции мэра, депутатского корпуса, как формируется городской бюджет, откуда там появляются деньги, как они тратятся и как должны тратиться. Вот эти все вопросы поднимаются в Школе местного самоуправления», — зазначив координатор Школи місцевого самоврядування Ігор Бичков. Аби приєднатись до групи, треба написати на сторінку Школи місцевого самоврядування у Facebook. Або просто приходьте на перше заняття о 9:30 в суботу, 1 грудня, на вул. Базарну, 25.

http://7kanal.com.ua - Новости Одессы.

Новий курс Школи місцевого самоврядування стартує вже цієї суботи