Хто ми?

“Школа місцевого самоврядування” (ШМС) -  це громадський освітній  проект, спрямований на навчання активних представників громадянського суспільства.

Учасники Школи отримують знання з питань місцевого самоврядування,       організації громадської діяльності, виконують командну роботу спрямовану на розвиток їх громад та України вцілому. Проект ШМС здійснює ГО “Відкрите суспільство України” з 2017 року.

Місія ГО “Відкрите суспільство України” полягає у впливі на широкі верстви населення та створенні умов, за яких відбуватимуться якісні зміни в суспільстві.

Візія:  ГО “Відкрите суспільство України” -  всеукраїнська  спільнота відповідальних громадян, об'єднаних спільними цінностями та баченням розвитку України.

Відгуки наших випускників

Фінансовий звіт